Futbet

18-10-2011

CLASSIFICACIONS 2ª JORNADA FULBET

TEMPORADA 2010 - 2011

Calendari Futbet temporada 2010 - 2011

Jda. 1 Dilluns 17-1-11 Club Falcons Dream Team 20:15
Jda. 2 Dilluns 24-1-11 Teteria l'Atzavara Club Falcons 20:15
Copa Dilluns 31-1-11 Club Falcons Kartoföen 20:15
Copa Dilluns 7-2-11 Teteria l'Atzavara Club Falcons 20:15
Copa Dilluns 14-2-11 Restaurant Can Barra Club Falcons 20:15
Copa Dilluns 21-2-11 Dream Team Club Falcons 20:15
Copa Dijous 3-3-11 Club Falcons Ebola 21:15
Jda. 3 Dijous 17-3-11 Club Falcons La Vieja Escuela 21:15
Jda. 4 Dijous 24-3-11 Kartoföen Club Falcons 20:15
Jda. 5 Dijous 31-3-11 Club Falcons Tijereta United 21:15
Jda. 6 Dilluns 4-4-11 Restaurant Can Barra Club Falcons 20:15
Jda. 7 Dijous 14-4-11 Club Falcons Ebola 21:15
Jda. 8 Dimarts 26-4-11 Freake Team Club Falcons 20:15
Jda. 9 Dijous 5-5-11 Club Falcons Sport King 21:15
Copa Semifinals i Final
Jda. 10 Dilluns 16-5-11 Anxaneta Blava
Club Falcons 20:15
Jda. 11 Dijous 2-6-11 Club Falcons Bar Entre Pan y Pan Barbera 20:15

 

 

RESULTATS 6a JORNADA

Club Falcons Restaurant can Barra 4 2
Ebola Tijereta United 4 5
Teteria l'Atzavara Anxaneta Blava 2 1
Kartoföen Freake team Aplaçat
Bar entre pan y pan Barbera Dream team 5 1

 

CLASIFICACIÓ

PJ PG PE PP GF GC PTS
1 Bar entre pan y pan Barbera 6 6 0 0 39 5 18
2 La vieja escuela 5 5 0 0 31 14 15
3 Club Falcons 6 5 0 1 36 21 15
4 Ebola 6 3 1 2 30 18 10
5 Tijereta united 5 3 0 2 21 16 9
6 Teteria l'Atzavara 5 3 0 2 16 14 6
7 Restaurante can Barra 5 1 0 4 8 19 3
8 Dream team 4 0 1 3 13 19 1
9 Friki team 3 0 0 3 5 20 0
10 Kartoföen 4 0 0 4 6 25 0
11 Anxaneta blava 5 0 0 5 5 39 0

 

MAXIM GOLEGEDOR

13 Gols Javier Bernardillo  La vieja escuela
9 Gols Jordi Farell Club Falcons

 

MINIM GOLEGAT

5 Gols Bar entre pan y pan Barbera

 

RESULTATS COPA 3ª JORNADA

GRUP 1

BAR ENTRE PAN Y PAN BARBERA LA VIEJA ESCUELA Aplaçat
TIJERETA UNITED ANXENETA BLAVA Aplaçat
FREAKE TEAM Descansa

CLASIFICACIÓ 2ª JORNADA

PJ PG PE PP GF GC PTS
1 BAR ENTRE PAN Y PANBARBERA 2 2 0 0 10 3 6
2 LA VIEJA ESCUELA 1 1 0 0 4 2 3
3 TIJERETAUNITED 1 1 0 0 2 1 3
4 FREAKETEAM 2 0 0 2 4 7 0
5 ANXENETABLAVA 2 0 0 2 2 9 0